Как тийнейджърите могат да помогнат за опазването на околната среда, как със собствени усилия са способни да намалят вредите от парниковия ефект, как да рециклират и пазаруват отговорно - по тези и по още еко-теми, говориха на английски език децата от 5Б клас.
Със сериозна подготовка, завладяващи истории и интригуващ младежки тон, те придобиха увереност в използването на английски език и в осъзнаването, че чистата среда е отговорност на всеки и навиците за опазването й се изграждат в детството.
Поздравяваме ги и очакваме с нетърпение следващите теми в подкаста.