Събития
04-06.03.2016 г. - Успешно начало на сезона за Красина Кръстева от 12"а" клас

в "EIO Chalenge 2016" , Гърция!

м. 02.2016г. - сребро и бронз от зимния кръг на международното състезание "Математика без граници"

спечелиха за НУКК Борислава  Кръстанова от 2"а" клас, Йоана Калпачка от 2"в" клас и Людмил Кузманов от 7"а" клас!

Поздравления!

22.02-01.03.2016г. - по традиция приготвихме украса за дървото-мартеничка

в двора на НУКК .

Честита Баба Марта!

08-26.02.2016г. - Ски училище "Алеко"

посещаваха с ентусиазъм възпитаниците на детската градина.

25.02.2016г. - на гости на Държавен фолклорен ансамбъл "Филип Кутев"

Петите класове на НУКК гостуваха на Фолклорен ансамбъл "Филип Кутев".

Удоволствието беше голямо!


 

22.02.2016г. - среща на учениците от СИП "Финанси"

с Филип Генов – Старши мениджър специални проекти и Йордан Стоянов – Мениджър специални проекти в УниКредит Булбанк по повод предприемачеството.

21.02.2016г. - 5 медала за състезателите от НУКК от I Международен турнир по таекуодо "Neron Open"
20.02.2016Г. - областен кръг на олимпиадата по история

Борис Койков от 7"а" клас (с преподавател Марияна Манчева) се класира за Националния кръг с 85 точки от максимално възможни 100.

Пожелаваме успех!

19.02.2016г. - Открит урок по родолюбие

"Левски - велик и безсмъртен" представиха учениците от 2"а" клас с ръководител Дианка Крушкина.

19.02.2016Г. - "Две следи във снега"

Творчески проекти в знак на преклонение към националния герой Васил Левски създадоха учениците от 1"б" с ръководител Нели Прахова.

18.02.2016г. - открит урок "Сбогуване с букварчето"

представиха първокласниците с ръководители Татяна Русинова, Нели Прахова и Майя Георгиева.

18.02.2016г. - Национален конкурс за детска рисунка "Рицарят в мен"

10 от общо 80 участници от НУКК бяха класирани за регионалния етап от конкурса. Наградите на отличилите се връчи лично Великият Приор Румен Ралчев.

1 2 3 4 5 6 7
Съобщения
  • родителски срещи за първи учебен срок 2019/2020 уч.г.

    22.10.2019г. – I – IV клас
    23.10.2019г. – V – VII клас
    24.10.2019г. – VIII – XII клас

    14.01.2020г. – I – IV клас
    15.01.2020г. – V – VII клас
    16.01.2020г. – VIII – XII клас

    начален час - 16:00ч.
  • на вниманието на родителите


    уважаеми родители, съгласно изискванията на столична регионална здравна инспекция и в изпълнение на Писмо руо1-24627 от 22.08.2019г., ви информираме за необходимостта от активно съдействие по събиране на информация за имунизационното състояние на децата, както и носенето на лична отговорност за физическото предоставяне на същата от общо практикуващия лекар /опл/ до медицинския специалист в детската градина и училището.

    задължителни имунизации:

    на 7 години - проба манту
    на 11 години - проба манту
    на 12 години:
    I - тетанус и дифтерия
    II - морбили, паротит, рубеола
    на 17 години - тетанус, дифтерия
  • календар за 2019/2020 учебна година /съгласно заповед на министъра на образованието и науката №рд09-2148/27.08.2019г.

    Първи учебен срок

    16.09.2019 г. – 04.02.2020 г. (I – XII клас)

    Втори учебен срок

    За учениците от I – III клас: 06.02.2020 г. – 29.05.2020 г.

    За учениците от IV – VІ клас: 06.02.2020 г. – 16.06.2020 г.

    За учениците от V – VІ клас: 06.02.2020 г. – 30.06.2020 г. (за паралелки в спортни училища)

    За учениците от VII – ХІ клас: 06.02.2020 г. – 30.06.2020 г.

    За учениците от XII: 06.02.2020 г. – 14.05.2020 г.

    Ваканции

    01.11.2019 г. – 03.11.2019 г. вкл. – есенна ваканция

    21.12.2019 г. – 05.01.2020 г. вкл. – коледна ваканция

    05.02.2020 г. – междусрочна ваканция

    11.04.2020 г. – 20.04.2020 г. вкл. – пролетна ваканция (I – XI клас)

    16.04.2020 г. – 20.04.2020 г. вкл. – пролетна ваканция (XII клас)

    Държавни зрелостни изпити (ДЗИ) след XII клас

    20.05.2020 г. – Държавен зрелостен изпит (ДЗИ) по Български език и литература

    22.05.2020 г. – втори Държавен зрелостен изпит (ДЗИ)

    Национално външно оценяване след VII клас

    09.06.2020 г. – НВО по Български език и литература

    11.06.2020 г. – НВО по Математика

    17.06.2020 г. – Чужд език (по желание на ученика)

    Национално външно оценяване след IV клас

    27.05.2020 г. – НВО по Български език и литература

    28.05.2020 г. – НВО по Математика

    Национално външно оценяване след X клас

    09.06.2020 г. – НВО по Български език и литература

    11.06.2020 г. – НВО по Математика

    17.06.2020 г. – Чужд език (по желание на ученика)

    15 – 19.06.2020 г. – Информационни технологии за измерване на дигитални компетентности (по желание на ученика)
Галерия
Събития