Събития
м. 03-04.2015г. - кулинарните уроци в среден курс -

забавни и много "вкусни" ...

м. 04.2016г. - 2 сребърни медала от пролетния кръг на международното състезание "Математика без граници"

спечелиха Катрин Стефкин и Ана-Мария Гюрова от 1"а" клас.
Браво!

27.04.2016г. - Училищно състезание за най-хубава великденка рисунка

Освен традиционните 3 приза, бяха връчени отличие за керамика и 20 поощрителни награди.

27.04.2016г. - сребро от градското първенство по тенис на маса

донесоха момчетата от 5-7 клас с ръководител Таня Христова.

Поздравления!

25.04.2016г. - Ден на Италия

Ученическият съвет организира забавни състезания между отбори с имената на различни региони от Италия.

22-24.04.2016г. - трето място за Дивна Каназирска от 5"а" клас (ръководител Милена Георгиева)

 от Международния конкурс за непрофесионални пианисти  "vivapiano".
Пожелаваме още много успехи!

19.04.2016г. - златен медал за Дивна Каназирска от 5"а" клас

с ръководител Милена Георгиева от Международния детски фестивал "Млади таланти", раздел "Класически хорове и солисти" - пиано.
Поздравления!

17.04.2016Г. - Златен медал от "Avgusta open"

за младата ни надежда в таекуондото - Александър Пастърмаджиев от 1"б" клас.

Браво!

15-17.04.2016г. - Национален кръг на олимпиадата по история и цивилизация

4. място за Борис Койков от 7"а" клас (преподавател Марияна Манчева) с оценка Отличен (5.63).
Браво!

14-17.04.2016г. - III международен концерт-спектакъл "Среща с пролетта", Букурещ

с традиционно силното участие на Детски народен хор, Хор на девойките и Мъжки народен хор при НУКК (ръководител Галя Хараламбиева)

12.04.2016г. - награждаване на участниците в Областния кръг

на конкурса за рисунка "Рицарят в мен".

Виктория Табакова и Антония Антова от 7"а" клас (с преподаватели Даниела Ефремова и Христиан Маринов)  се класират за Националния етап!

05-09.04.2016г. - зелено училище в Трявна

за учениците от 2. до 4. клас

1 2 3 4 5 6 7
Съобщения
  • график родителски срещи в детската градина

    месец септември

    09.09.2019 г. /понеделник/ Iа, Iб гр.
    19.09.2019 г. /четвъртък/ IIа, ІІб, ІІІа IIIб гр.

    месец ноември

    05.11.2019 г. /вторник/ Іб, ІІб, ІІІа гр.
    06.11.2019 г. /сряда/ Іа, ІІа, ІІІб гр.

    месец декември

    04.12.2019 г. /сряда/ Іб, ІІб, ІІІа гр.
    05.12.2019 г. /четвъртък/ Іа, ІІа, ІІІб гр.

    месец януари

    08.01.2019 г. /сряда/ Іб, ІІб, ІІІа гр.
    09.01.2019 г. /четвъртък/ Іа, ІІа, ІІІб гр.

    начален час на родителските срещи - 15:45 ч.
  • родителски срещи за първи учебен срок 2019/2020 уч.г.

    22.10.2019г. – I – IV клас
    23.10.2019г. – V – VII клас
    24.10.2019г. – VIII – XII клас

    14.01.2020г. – I – IV клас
    15.01.2020г. – V – VII клас
    16.01.2020г. – VIII – XII клас

    начален час - 16:00ч.
  • Консултации с родители и ученици за първи учебен срок
  • график на класни и контролни работи за първи срок 2019/20 уч.г.
  • на вниманието на родителите


    уважаеми родители, съгласно изискванията на столична регионална здравна инспекция и в изпълнение на Писмо руо1-24627 от 22.08.2019г., ви информираме за необходимостта от активно съдействие по събиране на информация за имунизационното състояние на децата, както и носенето на лична отговорност за физическото предоставяне на същата от общо практикуващия лекар /опл/ до медицинския специалист в детската градина и училището.

    задължителни имунизации:

    на 7 години - проба манту
    на 11 години - проба манту
    на 12 години:
    I - тетанус и дифтерия
    II - морбили, паротит, рубеола
    на 17 години - тетанус, дифтерия
  • календар за 2019/2020 учебна година /съгласно заповед на министъра на образованието и науката №рд09-2148/27.08.2019г.

    Първи учебен срок

    16.09.2019 г. – 04.02.2020 г. (I – XII клас)

    Втори учебен срок

    За учениците от I – III клас: 06.02.2020 г. – 29.05.2020 г.

    За учениците от IV – VІ клас: 06.02.2020 г. – 16.06.2020 г.

    За учениците от V – VІ клас: 06.02.2020 г. – 30.06.2020 г. (за паралелки в спортни училища)

    За учениците от VII – ХІ клас: 06.02.2020 г. – 30.06.2020 г.

    За учениците от XII: 06.02.2020 г. – 14.05.2020 г.

    Ваканции

    01.11.2019 г. – 03.11.2019 г. вкл. – есенна ваканция

    21.12.2019 г. – 05.01.2020 г. вкл. – коледна ваканция

    05.02.2020 г. – междусрочна ваканция

    11.04.2020 г. – 20.04.2020 г. вкл. – пролетна ваканция (I – XI клас)

    16.04.2020 г. – 20.04.2020 г. вкл. – пролетна ваканция (XII клас)

    Държавни зрелостни изпити (ДЗИ) след XII клас

    20.05.2020 г. – Държавен зрелостен изпит (ДЗИ) по Български език и литература

    22.05.2020 г. – втори Държавен зрелостен изпит (ДЗИ)

    Национално външно оценяване след VII клас

    09.06.2020 г. – НВО по Български език и литература

    11.06.2020 г. – НВО по Математика

    17.06.2020 г. – Чужд език (по желание на ученика)

    Национално външно оценяване след IV клас

    27.05.2020 г. – НВО по Български език и литература

    28.05.2020 г. – НВО по Математика

    Национално външно оценяване след X клас

    09.06.2020 г. – НВО по Български език и литература

    11.06.2020 г. – НВО по Математика

    17.06.2020 г. – Чужд език (по желание на ученика)

    15 – 19.06.2020 г. – Информационни технологии за измерване на дигитални компетентности (по желание на ученика)
Галерия
Събития