Събития
17.03.2014г. - кулинарни уроци

в 7"б" клас с преподавател Румяна Боева

17.03.2014г. - първо място на световната олимпиада

по италиански език, организирана от Министерството на образованието на Република Италия печели Елена Костова от 12"б" клас!

Браво, Елена!

15.03.2013г. - държавно първенство по таекуондо

 Два златни и два бронзови медала за Теодор Пенчев (3б клас) и Антони Паунов (5а клас) с треньори Бахман Афшар  и Катя Лесова!

Поздравления!

15.03.2013г. - трето място за Иван цеков от 1"б" клас

в състезание по таекуондо (дисциплина - момчета клас С)!

Поздравления!

13.03.2013г. - 9 класирани от нукк за Националния кръг на олимпиадата по италиански език

Успех!

08.03.2014г. - трето място за Ангел Николов от 5"б" клас

в традиционните български състезания за Тодоров ден!

Поздравления!

08.03.2014г. - първо място за танца "буратино" със солист Дивна Каназирска от 3"а" клас

в Български танцов конкурс DANCE WORLD CUP и второ място за танца "Бяла роза"!

Поздравления!

28.02.2014г. - мартенички,

изработени в часовете по рисуване и ДТИ с преподаватели Г. Ангелов, Д. Ефремова, Р. Боева и Д. Карталска  с приложение в  украсата на училищното дърво-мартеничка...

22.02.2014г. - VІІ национален конкурс за детска рисунка "Наследници на Дечко Узунов"

и отличия за Михаил Лиловски от 1"в" клас (с преподавател Д. Карталска) и Слав Славов от 2"а" клас (с преподавател Д. Ефремова)!

Честито!

14-16.02.2014г. - Първа победа за Мартин Бочуков (11"б" клас) при мъжете

в състезанието Winter Bike Duel 4, Пампорово!

Браво, Марти!

12.02.2014г. - златен и сребърен медал за Екатерина Арсова (10"а" клас)

 от Републиканското състезание по лека атлетика!

Поздравления!

08.02.2014г. - участие на ученици от 5. и 6. клас

с ръководител Кремена Величкова в танцов турнир за изгряващи звезди

1 2 3 4 5 6 7
Съобщения
  • кандидатстване за първа група на детската градина

    УВЕДОМЯВАМЕ РОДИТЕЛИТЕ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА
    ПЪРВА ГРУПА НА ДЕТСКАТА ГРАДИНА,
    ЧЕ ЗА УЧЕБНАТА 2019/2020г.
    ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ ЩЕ СЕ ПРИЕМАТ
    ОТ 18 МАРТ ДО 5 АПРИЛ включително.
    ВСЕКИ РАБОТЕН ДЕН ОТ 8.30 ДО 12.30Ч.

    ИЗПИТ ЗА ПРОВЕРКА НА СПОСОБНОСТИТЕ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА 17 АПРИЛ 2019Г.

    за повече информация - в "прием"
  • кандидатстване за първи клас

    УВЕДОМЯВАМЕ РОДИТЕЛИТЕ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА
    ПЪРВИ КЛАС,ЧЕ ЗА УЧЕБНАТА 2019/2020г.
    ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ ЩЕ СЕ ПРИЕМАТ ОТ 18 МАРТ ДО 5 АПРИЛ вкл.
    ВСЕКИ РАБОТЕН ДЕН ОТ 8.30 ДО 12.30Ч.

    ИЗПИТ ЗА ПРОВЕРКА НА СПОСОБНОСТИТЕ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА 19 АПРИЛ 2019Г.

    за повече информация - в "прием"
  • Родителски срещи за детската градина - втори учебен срок

    месец април
    10.04.2019г. /сряда/ Iа, IIб, IIIа,IIIв гр.
    11.04.2019 г. /четвъртък/ Іб, IIа, ІІІб гр.

    месец май
    08.05.2019 г. /сряда/ Іб, ІІа, ІІІб гр.
    09.05.2019 г. /четвъртък/ Іа, ІІб, ІІІа, ІІІв гр.
  • инициативата за камбана на нукк

    Парите за камбана по инициатива на обществения съвет са събрани, предстои тя да бъде изработена и поставена на мястото й в монумента "камбаните".
    благодарим на всички дарители, които се включиха в инициативата!
  • за родителите

    ръководството на комплекса моли всички родители, които посрещат след училище децата си с лични автомобили, да ги приемат пред портала на учебния комплекс. пресичането на улицата от сами деца носи опасност от инциденти!
  • график на учебното време за 2018/2019 учебна година

    открива се на 17 септември /понеделник/
    графикът е определен със заповед № РД09-1708/29.08.2018 г.на министъра на образованието и науката, обявен в сайта на МОН
    1. Начало и край на ваканциите с изключение на лятната ваканция:
    01.11.2018 г. – 04.11.2018 г. вкл. есенна
    22.12.2018 г. – 02.01.2019 г. вкл. коледна
    05.02.2019 г. вкл. междусрочна
    30.03.2019 г. – 07.04.2019 г. вкл. пролетна за І – ХІ клас
    05.04.2019 г. – 07.04.2019 г. вкл. пролетна за ХІI клас

    2. Неучебни дни
    21.05.2019 г. – ДЗИ по БЕЛ
    23.05.2019 г. – втори ДЗИ

    3. Дати за провеждане на НВО за VII клас и на ДИ за СПК
    06.06.2019 г. - Държавен изпит по теория за СПК
    17.06.2019 г. - НВО по БЕЛ
    19.06.2019 г. - НВО по математика
    21.06.2019 г. - НВО по чужд език (по желание на ученика)

    4. Начало на втория учебен срок
    06.02.2019 г. – I - ХІI клас

    5. Край на втория учебен срок
    15.05.2019 г. - ХІІ клас (13 учебни седмици)
    31.05.2019 г. - І - ІV клас (14 учебни седмици)
    14.06.2019 г. - V - VІ клас (16 учебни седмици)
    28.06.2019 г. - VII - ХІ клас (18 учебни седмици)
  • график на класните и контролни работи за втори учебен срок на 2018/2019 уч.г.
Галерия
Събития