Събития
17.03.2014г. - кулинарни уроци

в 7"б" клас с преподавател Румяна Боева

17.03.2014г. - първо място на световната олимпиада

по италиански език, организирана от Министерството на образованието на Република Италия печели Елена Костова от 12"б" клас!

Браво, Елена!

15.03.2013г. - държавно първенство по таекуондо

 Два златни и два бронзови медала за Теодор Пенчев (3б клас) и Антони Паунов (5а клас) с треньори Бахман Афшар  и Катя Лесова!

Поздравления!

15.03.2013г. - трето място за Иван цеков от 1"б" клас

в състезание по таекуондо (дисциплина - момчета клас С)!

Поздравления!

13.03.2013г. - 9 класирани от нукк за Националния кръг на олимпиадата по италиански език

Успех!

08.03.2014г. - трето място за Ангел Николов от 5"б" клас

в традиционните български състезания за Тодоров ден!

Поздравления!

08.03.2014г. - първо място за танца "буратино" със солист Дивна Каназирска от 3"а" клас

в Български танцов конкурс DANCE WORLD CUP и второ място за танца "Бяла роза"!

Поздравления!

28.02.2014г. - мартенички,

изработени в часовете по рисуване и ДТИ с преподаватели Г. Ангелов, Д. Ефремова, Р. Боева и Д. Карталска  с приложение в  украсата на училищното дърво-мартеничка...

22.02.2014г. - VІІ национален конкурс за детска рисунка "Наследници на Дечко Узунов"

и отличия за Михаил Лиловски от 1"в" клас (с преподавател Д. Карталска) и Слав Славов от 2"а" клас (с преподавател Д. Ефремова)!

Честито!

14-16.02.2014г. - Първа победа за Мартин Бочуков (11"б" клас) при мъжете

в състезанието Winter Bike Duel 4, Пампорово!

Браво, Марти!

12.02.2014г. - златен и сребърен медал за Екатерина Арсова (10"а" клас)

 от Републиканското състезание по лека атлетика!

Поздравления!

08.02.2014г. - участие на ученици от 5. и 6. клас

с ръководител Кремена Величкова в танцов турнир за изгряващи звезди

1 2 3 4 5 6 7
Съобщения
  • родителски срещи в училище - втори учебен срок


    17.03.2020г. /вторник/ – лицей
    18.03.2020г. /сряда/ - среден курс
    19.03.2020г. /четвъртък/- начален курс
  • кандидатстване за първа група на детската градина

    УВЕДОМЯВАМЕ РОДИТЕЛИТЕ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА
    ПЪРВА ГРУПА НА ДЕТСКАТА ГРАДИНА,
    ЧЕ ЗА УЧЕБНАТА 2020/2021г.
    ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ ЩЕ СЕ ПРИЕМАТ
    ОТ 16 МАРТ ДО 10 АПРИЛ включително.
    ВСЕКИ РАБОТЕН ДЕН ОТ 8.30 ДО 12.30Ч.

    ПРОВЕРКА НА СПОСОБНОСТИТЕ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА 27 АПРИЛ 2020Г.

    за повече информация - в "прием"
  • кандидатстване за първи клас

    УВЕДОМЯВАМЕ РОДИТЕЛИТЕ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА
    ПЪРВИ КЛАС,ЧЕ ЗА УЧЕБНАТА 2020/2021г.
    ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ ЩЕ СЕ ПРИЕМАТ ОТ 16 МАРТ ДО 10 АПРИЛ вкл.
    ВСЕКИ РАБОТЕН ДЕН ОТ 8.30 ДО 12.30Ч.

    ПРОВЕРКА НА СПОСОБНОСТИТЕ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА 24 АПРИЛ 2020Г.

    за повече информация - в "прием"
  • Родителски срещи за детската градина - втори учебен срок

    месец април
    07.04.2020г. /вторник/ Iа, IIа, IIIа гр.
    08.04.2020 г. /сряда/ Іб, IIб, ІІІб гр.

    месец май
    12.05.2020 г. /вторник/ Іб, ІІб, ІІІб гр.
    13.05.2020 г. /сряда/ Іа, ІІа, ІІІа гр.
  • училищен учебен план

  • календар на мон за 2019/2020 уч.г.

  • медицински кабинет - съобщение
  • график на изпитите до края на 2019/20 уч.г.
Галерия
Събития
  • 25.02.2010г. - НАГРАДА "ЗЛАТНА КНИГА"
    прочети повече
  • конкурс за рисунка "моята любима руска книга"

     от Столична библиотека и  сдружение "Св. Иван Рилски"

    прочети повече
  • посещение на ансамбъл "филип кутев"

    от учениците в пети и шести клас на НУКК

    прочети повече