Събития
13-15.05.2011г. - екскурзия за 6-тите класове

по маршрут Кърджали - Перперикон - Татул - Златоград - пещера "Утробата" - "Каменните гъби" с ръководители И.  Цонева и М. Костанцалиева

14.05.2011г. - отново първо място за Здравко иванов от 4а клас

Този път - в Математическия турнир "Свети Георги Победоносец" в гр. Монтана.

Честито!

09.05.2011г. - Денят на Европа

беше отбелязан от 4-тите класове с представената им от младежкия евроклуб "Ал. Гаспери" презентация, оживени разговори и награди.

08.05.2011г. - първо място за Здравко иванов от 4а клас
в ХVІ математически турнир "Акад. Кирил Попов" в гр. Шумен със 170 участници четвъртокласници от цялата страна.

Поздравления!

28.04.2011г. - награди от Международния конкурс за компютърна рисунка и колаж „Творчество без граници”

организиран от Компютърна школа „Вале” (гр. Хасково) получиха ученици от 8"б" клас с преподавател Светлана Кършибрадова:

Амалия Миндева   - с бронзов медал,

Рая Мартинова и Калина Стоянова - с поощрителна награда.

28.04.2011г. - по повод 135 години от Априлското въстание

Национално дружество "Традиция" проведе урок по история с 5"б" и 6"а" класове с преподавател Малгожата Гацинска.

17.04.2011г. - Държавно първенство по таекуондо

Антони Паунов от ІІ"а" клас - със златен медал,
Ангел Николов от ІІ"б" и Александър Късовски от ІІ"в" - със сребро и Кристина Янкова от ІІІ"в" - с бронз!

Поздравления!

14-15.04.2011г. - нови постижения на отбора по тенис на маса

с треньор Таня Христова - 2-ро място в столичното първенство и индивидуални награди:

І място за Ангел Георгиев

ІІ място за Андреа Шипковенски

10.04.2011г. - Национално състезание по италиански език

Първо място за Марая Цветкова от 8"б" клас, Елена Костова от 9"б" клас и Ангелина Пискова от 12"а" клас, трето място за Гергана Вълчева от 10 клас и още много отличени ученици от НУКК на Националния кръг.

Честито!

01-10.04.2011г. - лагер в Банско

за учениците от 1-ви до 4-ти клас.

28.03.2011Г. - пролетен концерт

в 3-в група на детската градина.

29.03.2010г. - пролетно тържество

в първа група на детската градина.

1 2 3 4 5 6
Съобщения
  • график родителски срещи в детската градина

    месец септември

    09.09.2019 г. /понеделник/ Iа, Iб гр.
    19.09.2019 г. /четвъртък/ IIа, ІІб, ІІІа IIIб гр.

    месец ноември

    05.11.2019 г. /вторник/ Іб, ІІб, ІІІа гр.
    06.11.2019 г. /сряда/ Іа, ІІа, ІІІб гр.

    месец декември

    04.12.2019 г. /сряда/ Іб, ІІб, ІІІа гр.
    05.12.2019 г. /четвъртък/ Іа, ІІа, ІІІб гр.

    месец януари

    08.01.2019 г. /сряда/ Іб, ІІб, ІІІа гр.
    09.01.2019 г. /четвъртък/ Іа, ІІа, ІІІб гр.

    начален час на родителските срещи - 15:45 ч.
  • родителски срещи за първи учебен срок 2019/2020 уч.г.

    22.10.2019г. – I – IV клас
    23.10.2019г. – V – VII клас
    24.10.2019г. – VIII – XII клас

    14.01.2020г. – I – IV клас
    15.01.2020г. – V – VII клас
    16.01.2020г. – VIII – XII клас

    начален час - 16:00ч.
  • Консултации с родители и ученици за първи учебен срок
  • график на класни и контролни работи за първи срок 2019/20 уч.г.
  • на вниманието на родителите


    уважаеми родители, съгласно изискванията на столична регионална здравна инспекция и в изпълнение на Писмо руо1-24627 от 22.08.2019г., ви информираме за необходимостта от активно съдействие по събиране на информация за имунизационното състояние на децата, както и носенето на лична отговорност за физическото предоставяне на същата от общо практикуващия лекар /опл/ до медицинския специалист в детската градина и училището.

    задължителни имунизации:

    на 7 години - проба манту
    на 11 години - проба манту
    на 12 години:
    I - тетанус и дифтерия
    II - морбили, паротит, рубеола
    на 17 години - тетанус, дифтерия
  • календар за 2019/2020 учебна година /съгласно заповед на министъра на образованието и науката №рд09-2148/27.08.2019г.

    Първи учебен срок

    16.09.2019 г. – 04.02.2020 г. (I – XII клас)

    Втори учебен срок

    За учениците от I – III клас: 06.02.2020 г. – 29.05.2020 г.

    За учениците от IV – VІ клас: 06.02.2020 г. – 16.06.2020 г.

    За учениците от V – VІ клас: 06.02.2020 г. – 30.06.2020 г. (за паралелки в спортни училища)

    За учениците от VII – ХІ клас: 06.02.2020 г. – 30.06.2020 г.

    За учениците от XII: 06.02.2020 г. – 14.05.2020 г.

    Ваканции

    01.11.2019 г. – 03.11.2019 г. вкл. – есенна ваканция

    21.12.2019 г. – 05.01.2020 г. вкл. – коледна ваканция

    05.02.2020 г. – междусрочна ваканция

    11.04.2020 г. – 20.04.2020 г. вкл. – пролетна ваканция (I – XI клас)

    16.04.2020 г. – 20.04.2020 г. вкл. – пролетна ваканция (XII клас)

    Държавни зрелостни изпити (ДЗИ) след XII клас

    20.05.2020 г. – Държавен зрелостен изпит (ДЗИ) по Български език и литература

    22.05.2020 г. – втори Държавен зрелостен изпит (ДЗИ)

    Национално външно оценяване след VII клас

    09.06.2020 г. – НВО по Български език и литература

    11.06.2020 г. – НВО по Математика

    17.06.2020 г. – Чужд език (по желание на ученика)

    Национално външно оценяване след IV клас

    27.05.2020 г. – НВО по Български език и литература

    28.05.2020 г. – НВО по Математика

    Национално външно оценяване след X клас

    09.06.2020 г. – НВО по Български език и литература

    11.06.2020 г. – НВО по Математика

    17.06.2020 г. – Чужд език (по желание на ученика)

    15 – 19.06.2020 г. – Информационни технологии за измерване на дигитални компетентности (по желание на ученика)
Галерия
Събития