Събития
20.05.2011г. - изпращане на Випуск 2011
19.05.2011г. - в търг в помощ на пострадалите от земетресението в Япония

участваха 50 рисунки и 1 дърворезба на ученици от 1-ви до 6-ти клас с преподаватели Д. Ефремова, Р. Боева, Д. Карталска, Й. Балканска, Г. Ангелов и Хр. Маринов. 

16.05.2011г. - грамоти от enel - "Енергия от природата"

получиха 33 ученика от 6-тите класове с преподаватели Даниела Ефремова и Диана Карталска за участието си с рисунки в конкурса за 2009/2010 година.

13-15.05.2011г. - екскурзия за 6-тите класове

по маршрут Кърджали - Перперикон - Татул - Златоград - пещера "Утробата" - "Каменните гъби" с ръководители И.  Цонева и М. Костанцалиева

14.05.2011г. - отново първо място за Здравко иванов от 4а клас

Този път - в Математическия турнир "Свети Георги Победоносец" в гр. Монтана.

Честито!

09.05.2011г. - Денят на Европа

беше отбелязан от 4-тите класове с представената им от младежкия евроклуб "Ал. Гаспери" презентация, оживени разговори и награди.

08.05.2011г. - първо място за Здравко иванов от 4а клас
в ХVІ математически турнир "Акад. Кирил Попов" в гр. Шумен със 170 участници четвъртокласници от цялата страна.

Поздравления!

28.04.2011г. - награди от Международния конкурс за компютърна рисунка и колаж „Творчество без граници”

организиран от Компютърна школа „Вале” (гр. Хасково) получиха ученици от 8"б" клас с преподавател Светлана Кършибрадова:

Амалия Миндева   - с бронзов медал,

Рая Мартинова и Калина Стоянова - с поощрителна награда.

28.04.2011г. - по повод 135 години от Априлското въстание

Национално дружество "Традиция" проведе урок по история с 5"б" и 6"а" класове с преподавател Малгожата Гацинска.

17.04.2011г. - Държавно първенство по таекуондо

Антони Паунов от ІІ"а" клас - със златен медал,
Ангел Николов от ІІ"б" и Александър Късовски от ІІ"в" - със сребро и Кристина Янкова от ІІІ"в" - с бронз!

Поздравления!

14-15.04.2011г. - нови постижения на отбора по тенис на маса

с треньор Таня Христова - 2-ро място в столичното първенство и индивидуални награди:

І място за Ангел Георгиев

ІІ място за Андреа Шипковенски

10.04.2011г. - Национално състезание по италиански език

Първо място за Марая Цветкова от 8"б" клас, Елена Костова от 9"б" клас и Ангелина Пискова от 12"а" клас, трето място за Гергана Вълчева от 10 клас и още много отличени ученици от НУКК на Националния кръг.

Честито!

... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52...
( 43 / 57 )
Съобщения
  • родителски срещи в училище - втори учебен срок


    17.03.2020г. /вторник/ – лицей
    18.03.2020г. /сряда/ - среден курс
    19.03.2020г. /четвъртък/- начален курс
  • кандидатстване за първа група на детската градина

    УВЕДОМЯВАМЕ РОДИТЕЛИТЕ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА
    ПЪРВА ГРУПА НА ДЕТСКАТА ГРАДИНА,
    ЧЕ ЗА УЧЕБНАТА 2020/2021г.
    ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ ЩЕ СЕ ПРИЕМАТ
    ОТ 16 МАРТ ДО 10 АПРИЛ включително.
    ВСЕКИ РАБОТЕН ДЕН ОТ 8.30 ДО 12.30Ч.

    ПРОВЕРКА НА СПОСОБНОСТИТЕ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА 27 АПРИЛ 2020Г.

    за повече информация - в "прием"
  • кандидатстване за първи клас

    УВЕДОМЯВАМЕ РОДИТЕЛИТЕ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА
    ПЪРВИ КЛАС,ЧЕ ЗА УЧЕБНАТА 2020/2021г.
    ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ ЩЕ СЕ ПРИЕМАТ ОТ 16 МАРТ ДО 10 АПРИЛ вкл.
    ВСЕКИ РАБОТЕН ДЕН ОТ 8.30 ДО 12.30Ч.

    ПРОВЕРКА НА СПОСОБНОСТИТЕ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА 24 АПРИЛ 2020Г.

    за повече информация - в "прием"
  • Родителски срещи за детската градина - втори учебен срок

    месец април
    07.04.2020г. /вторник/ Iа, IIа, IIIа гр.
    08.04.2020 г. /сряда/ Іб, IIб, ІІІб гр.

    месец май
    12.05.2020 г. /вторник/ Іб, ІІб, ІІІб гр.
    13.05.2020 г. /сряда/ Іа, ІІа, ІІІа гр.
  • училищен учебен план

  • календар на мон за 2019/2020 уч.г.

  • медицински кабинет - съобщение
  • график на изпитите до края на 2019/20 уч.г.
Галерия
Събития
  • 25.02.2010г. - НАГРАДА "ЗЛАТНА КНИГА"
    прочети повече
  • конкурс за рисунка "моята любима руска книга"

     от Столична библиотека и  сдружение "Св. Иван Рилски"

    прочети повече
  • посещение на ансамбъл "филип кутев"

    от учениците в пети и шести клас на НУКК

    прочети повече